PROSINEC

Prosinec nás zastihl v pilné práci. Učili jsme se, dozvídali se nové věci a přitom se těšili na nadcházející dny. V pátek 4. 12. nás navštívil Mikuláš se svým doprovodem. Byli úžasní, i když v rouškách. Někteří z nás se i báli. No, nikoho si čerti neodnesli a tak jsme mohli rozsvítit v pátek druhou svíčku na našem adventním věnci. A pak nás opět dostihl covid. Od středy 9. 12. jsme zůstaly ve třídě jen dvě. Paní učitelka se snažila a připravila nám výuku tak, aby nás bavila.

Bohužel od pondělí 14. 12. odešla do karantény i paní učitelka a další žákyně. Poslední školní týden roku 2020 tak do školy mohla pouze jedna žákyně a naše paní asistentka. Takže pro nás letošní kalendářní rok skončil poněkud smutně, ale i tak se těšíme, že se v lednu všichni sejdeme.

tn_obrazek_11909.jpg

tn_obrazek_11908.jpg